Relacja z Agnieszka Trzeszczak Drum Camp - Perkusyjny Trening


W ostatnią sobotę poprowadziłam swój pierwszy Drum Camp w Drum Academy Warszawa.
 
Gdyby ktoś, wtedy kiedy ja zaczynałam, powiedział mi jak mam ćwiczyć, na czym się skupić, na pewno nie robiłabym tylu błędów i nie zmarnowałabym tyle czasu i pieniędzy.PERKUSYJNY TRENER - METODA EFEKTYWNEGO ĆWICZENIA
Od dwóch lat prowadzę Drum Academy i pracowałam nad programem, który mógłby pomóc uczniom osiągać szybciej lepsze efekty.

Relacje uczestników są dowodem na to, że taki program jest w Polsce potrzebny, a mnie zmobilizował do tego, żeby stworzyć wersję Perkusyjnego Trenera on-line, dostępną dla każdego.


Dzięki Tobie uświadomiłam sobie że muszę zmienić swój plan ćwiczeń na salce no i nad czym muszę jeszcze popracować. Jeszcze raz dzięki za te mega inspirujące rady!”
                                                           Natalia


„ Otworzyły mi się oczy. 4 godziny za zestawem minęły dziś szybciej niż kiedykolwiek. A teraz wracam do tworzenia koncepcji treningowej na bazie zafundowanych przez Ciebie inspiracji.” 
                                                           Grzegorz

Dostając takie zdjęcia i recenzje nie ukrywam, że jestem wzruszona i ogromnie się cieszę, że mój Perkusyjny Trener służy inny.„Szacunek dla Ciebie Aga, podejście, forma pracy, pełen profesjonalizm. Dzięki za świetne materiały, na mnie zrobiły ogromne wrażenie, wożę je ze sobą w samochodzie, żebym w każdej chwili mógł do nich wrócić. Twój konspekt otworzył mi głowę na muzykę, której nie rozumiałem i w końcu wiem jak i co mam ćwiczyć.”

                                                                                       Sebastian„ Otworzyły mi się oczy. 4 godziny za zestawem minęły dziś szybciej niż kiedykolwiek. A teraz wracam do tworzenia koncepcji treningowej na bazie zafundowanych przez Ciebie inspiracji.” 
                                                               
                                                                                       GrzegorzBrak komentarzy:

Prześlij komentarz