Work time.. przygotowania do warsztatów Integration and Groove

Dzisiejszy dzień to było totalne szaleństwo. Na przygotowania do warsztatów i obowiązki w Drum Academy nałożyły mi się 3 duże eventy, które robimy w ramach fundacji w styczniu i lutym, żeby szerzyć i rozwijać pasję do perkusji i rytmu w Polsce.

Największy projekt to Drum Fitness, którego kolejna edycja już w tę niedzielę. Ogrania to przewspaniała Zuzia, która odpisuje, na tysiące wiadomości i dopilnowuje, żeby wszystko w niedzielę się udało. Już teraz planuję napisać cały blog o Zuzi, bo to wyjątkowa kobieta i przykład do naśladowania.

Drugi ważny nowy projekt to Zgrana Rodzinka, nim zajmuje się kolejna wyjątkowa kobieta - Jowita. Nie dość że jest mamą 4-ki dzieci, nauczycielem z ogromną pasją to jeszcze oddaje się i działa w naszej fundacji. Projekt Zgrana Rodzinka, to wstęp do zajęć, w których będą mogły uczestniczyć rodzice z dziećmi. Perkusja łączy, więc chcemy tymi zajęciami dać rodzicom i dzieciom, trochę wspólnego odpoczynku i wyżycia się na perkusji.

Trzeci projekt to rzecz, która kiełkuje, ale ma duży potencjał - AM AM - tak się nazywa i na razie tyle w temacie. Pozostaje teraz pracować, żebyście mogli zobaczyć efekty wkrótce:). Ruszają warsztaty z BeatBoxowym mistrzem świata Dharnim, a z Kasią, szykujemy kolejne rewolucje w Drum Academy.

Cały czas wspieram też Body Bar Group, sama miałam problem z bolącymi plecami,  więc to że teraz dzięki masażom pomagamy ludziom i sobie jest mega fajne. Body Bar, to firma Marysi, o której jeszcze na blogu opowiem, bo to co Marysia stworzyła, jest godne naśladowania w każdej firmie czy zespole.

Dotarłam do Rzeszowa autobusem. Zrezygnowałam z samochodu na rzecz 5 godzin pracy w Polskim Busie. Wrażenia z jazdy bardzo pozytywne. Udało mi się zmontować film, pozamykać kilka tematów. Podróż była pracowita i produktywna, tak jak lubię. A teraz pora spać, żeby jutro móc na świeżo opowiadać o perkusji.

Pozdrowienia z Rzeszowa,

Agnieszka