O MNIE

AGNIESZKA "AGGIE" TRZESZCZAK


               Perkusistka znana z programu Szymona Majewskiego, współpracowała z Kayah, Wojtkiem Pilichowskim, Kasią Kowalską, Patrycją Markowską, Marcinem Nowakowskim, Sidneyem Polakiem, Mrozem.

             Nie chodziła do szkoły muzycznej. Gry na perkusji uczyła się m.in od najlepszych perkusistów świata podczas swojego rocznego pobytu w USA.  Virgil Donati czy Paul Wertico to jedni z jej nauczycieli. W 2006 roku zajęła 2 miejsce w plebiscycie Magazynu Perkusista, a w 2012 roku jurorzy Mam Talent okrzyknęli ją najlepszą perkusistką spośród wszystkich perkusistów jacy wystąpili w tym programie. W 2014 roku została nominowania do Polskich Nagród Perkusyjnych, w kategorii Perkusista Modern.

 


Agnieszka w swojej karierze grała różne style muzyczne od fusion/jazz, pop ,rock, hip-hop czy heavy metal.
Poza perkusją w 2005 roku była dyrektorem Festiwal Vena. Od 2012 roku jest dyrektorem marki w firmie Own Fidelity - In Ear Monitors. W 2013 roku otworzyła szkołę dla perkusistów DRUM ACADEMY,  która ma pomóc młodym perkusistom rozwijać się, ucząc od najlepszych bębniarzy z Polski i Świata.
Od 2014 roku jej lekcje są publikowane w magazynie TOP DRUMMER. W 2014 roku Agnieszka  otrzymała nominację, w konkursie organizowanym przez Magazyn Perkusista, w kategorii Perkusistka Modern, a Drum Academy wygrało i otrzymało tytuł "SZKOŁY ROKU 2014".


Agnieszka jest endorserką perkusji DW DRUMS, talerzy firmy Sabiane, pałek OSCA i monitorów dousznych Own Fidelity.

Chcesz dowiedzieć się o Agnieszkce więcej? Pod tym linkiem obszerny wywiad  jaki Agi udzieliła portalowi iwoman.pl


Agnieszka współpracowała:


  •  Wojtek Pilichowski BAND (2004 - 2006)
  •  Kayah (2006)

  • Szymon Majewki SHOW / Szymon na Żywo (2009 - 2012)


Obecnie Agnieszka pracuje jako muzyk sesyjny, koncertuje z zespołem Whattagirlz, Ready for life i pracuje nad solową płytą.